דניאל דודזון

שלום, אני דניאל דודזון, מנכ”ל מרכז דניאל דודזון, להתפחות אישית ועסקית. 

בנוסף NLP מאסטר ובין המטפלים היקרים בישראל. במהלך כל השנים האחרונות אני עוסק ארוכות בתכנות תת המודע שלי ובתכנות תת המודע של אנשים אחרים. הכול התחיל כשרציתי לעזור לבעלי עסקים להגדיל את המכירות שלהם. לימדתי המון כלים בהתחלה וקלטתי שמעט מאוד מצליחים ליישם וכל הזמן תהיתי למה זה, אחרי שנחשפתי ללימודי ה- NLP הבנתי בדיוק למה זה קורה. תת המודע שלהם מאמין שלא שמגיע להם כסף!  


אז התחלתי לעבוד עם אנשים על האמונות שלהם לגבי כסף וגיליתי שברגע שאתה משנה לבנאדם את הדימוי העצמי לגבי כסף הוא מוכר יותר! הרבה יותר! תהיתי אם כך הדבר לגבי זוגיות, התחלתי לעבוד עם אנשים על מציאת זוגיות ושוב… אנשים שהיו פעם “לא ראויים” לאהבה וזוגיות, מצאו זוגיות במהירות ובקלות. אפילו הצלחתי להוציא אדם שלא היה מאוהב 8 שנים ורק עבר ממערכת יחסים אחת לאחרת למצב שהוא מתאהב בבחורה חדשה ומחזיק אתה מערכת יחסים ארוכת טווח. יש לי לקוחה שבמשך שנים הייתה תקועה על משכורת של 4,000 ש”ח מהעסק שלה והיום היא מרוויחה 20,000 אלף בחודש ולא מפסיקה לכוון למעלה.

האמת, זה לא מסובך! זה מאוד פשוט, הכול עניין של עקירת השורשים הישנים שלכם והטמעת אמונות חדשות ובזה… אני מומחה 🙂 היעוד שלי בחיים זה לעזור לאנשים לעשות את השינויים הגדולים ביותר בחייהם ולהגשים את עצמם ואת החלומות שלהם.

בזה שאתם עכשיו קוראים את זה ואתם פה אתם כבר עושים את הצעד הראשון להגשמת היעוד הזה.

זה מתחיל לפני עשר שנים, אבא שלי נותן לי את הספר “אבא עשיר אבא עני” ופותח בפני עולם שלם, באותה תקופה הייתי יחצן מסיבות ועבדתי אצל זוג מפיקים שהרוויח המון כסף על העבודה הקשה שעשיתי. מיד הבנתי שאני חייב לעשות שינוי ויצאתי בדרכי לחיי עצמאות, הקמתי צוות חדש וניסיתי את מזלי, כמובן שפעם הראשונה נכשלתי וחזרתי להיות שכיר אך לא ויתרתי ואחרי ניסיון נוסף בו נכשלתי הצלחתי להקים עסק להפקת אירועים, עסק מוכר מאוד בתל אביב בשם “בלייז” ובצוות הזה עבדו 10 עובדים שעבדו מסביב לשעון בכדי שהאירועים יצליחו.

במהרה הבנתי שחיי הלילה לא בשבילי ועם הימים ויתרתי על חברת ההפקות המוצלחת וטסתי לארצות הברית בכדי לעבוד בעולם המכירות הקשה בעולם: עגלות. החיים שם היו קשים בהתחלה, למכור בשפה שהיא אינה שפת אם, סגנון מכירה שלא הכרתי וכמובן לחיות במדינה זרה. זה לקח כמה חודשים אך בסופו של דבר הצלחתי למכור ולהתפרנס כמו שמספרים בסיפורי הצלחה, באותה תקופה הבנתי עד כמה יכולת האימון שלי שווה השקעה, אימנתי ילדים צעירים שרק סיימו צבא וניסו להגשים את החלומות הפיננסיים שלהם לאותה תקופה, בחורים ובחורות מכל רחבי הארץ, רובם ללא שום ניסיון במכירות וחלקם אפילו לא יודעים אנגלית. אתם רק יכולים לתאר לעצמכם לאיזו הרפתקה נכנסתי, אך באופן מפתיע במיוחד, רוב התלמידים שלי הצליחו להגיע בזמן קצר מאוד להישגים מרשימים ביותר. באותם רגעים שראיתי את ההישגים שלהם הבנתי שזה הייעוד שלי. 

לאחר כמעט שנתיים של אימון וניהול עגלות בארה”ב ואוסטרליה, החלטתי להקים עסק לאימון מכירות, במקביל עבדתי באחת מחברות התקשורת הגדולות בארץ והקמתי צוות מכירות שתוך פחות משלושה חודשים הפך לצוות המוביל ברשת כאשר הוא משאיר אבק למקום השני והשלישי. קידמתי את איש המכירות הטוב ביותר שלי לסגן מנהל, דבר אשר איפשר לי להקים את העסק שלי בצורה טובה ומדויקת.

לבסוף לאחר כל המחסומים הראשונים, יצאתי לדרך, הקמתי את סייל מאסטרס והתחלתי לשווק את עצמי לבעלי עסקים קטנים. אתם בטח חושבים שבגלל כל הניסיון שיש לי במכירות זה היה קל… אבל האמת שלמכור את עצמי היה קשה מכל דבר אחר שמכרתי בחיי, סבלתי המון, מצאתי את עצמי לראשונה בחיי מגמגם מול לקוחות ולא יודע איך להציג את העסק שלי. הגעתי לנקודות שבר רבות אך לבסוף נכנעתי למלחמה והבנתי שאני צריך עזרה, פניתי ליועצים עסקיים ומצאתי את האיש הכי נכון לי. חזרתי למגרש והתחלתי להדריך כמויות גדולות של עסקים קטנים כאשר לאט לאט העסק צומח ומגיעים לקוחות רבים מפה לאוזן, העליתי מחירים ופניתי לחברות בינוניות, במהרה עסקים כמו משרדי נדל”ן, מכללות, רשתות ואפילו בנקים פנו אלי במטרה לקבל ממני הדרכת מכירות.